ENDOMONDO odchodzi w zapomnienie

Z końcem tego roku Endomondo zostanie wycofane i unieruchomione. Under Armour podał, że usunie Endomondo ze wszystkich miejsc dystrybucji  i  nie będzie już dostarczać poprawek błędów oraz obsługi klienta dla dowolnej wersji Endomondo,  na dowolnym urządzeniu. Dla tych, którzy chcą nadal korzystać z podobnych opcji Under Armour  poleca MapMyRun która wg nich zapewnia porównywalne parametry.  Dostęp do swoich danych Endomondo i możliwość importowania ich do UA MapMyRun lub innej platformy do 31 marca 2021 roku. Po tym czasie dane osobowe zostaną usunięte.

Zastanawiam się, czy będę mógł mieć w jednej aplikacji wszystkie sporty, które miałem w Endomonodo, czy do każdego sportu osobna aplikacja. Jeśli będzie to ta druga opcja, to mam nadzieję, że producenci smartfonów i opasek zapełnią braki na rynku aplikacji uniwersalnej. Huawei czy Xiaomi już ma aplikacje, jednak brakuje w nich wielu dyscyplin.
 
Próbowałem zarejestrować się na MapMyRun, ale po próbie zalogowania od razu wywala się strona, co nie za ciekawie wygląda, ale dam jeszcze szanse i spróbuję za jakiś czas.
 
Tymczasem dostałem do przetestowania pewną opaskę
 
 
 
źródło: https://support.endomondo.com/hc/en-us/articles/360016251359-Endomondo-Will-Be-Retired
 
 

Dodaj komentarz